EMIF02-02OABRY
STMicroelectronics
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy EMIF02-02OABRY with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy EMIF02-02OABRY with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | EMIF02-02OABRY |
|---|---|
| Manufacturer | STMicroelectronics |
| Description | IPAD? automotive-grade integrated protected low-pass filter for BroadR-Reach? interfaces |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.84 | $0.758 | $0.684 | $0.669 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Rated: | - |
|---|---|
| Values: | - |
| Type: | Low Pass |
| Technology: | LC (Pi) |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Series: | IPAD™ |
| Resistance - Channel (Ohms): | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 6-VDFN |
| Other Names: | 497-16863-2 EMIF02-02OABRY-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Number of Channels: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 7 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height: | 0.035" (0.90mm) |
| Filter Order: | 3rd |
| ESD Protection: | Yes |
| Detailed Description: | LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 2 Channel 6-VDFN |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| Attenuation Value: | - |
| Applications: | Automotive |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply EMIF02-02OABRY, use the request quote form to request EMIF02-02OABRY pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number EMIF02-02OABRY.The price and lead time for EMIF02-02OABRY depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# EMIF02-02OABRY.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

