ELJFC1R2JF
Panasonic
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ELJFC1R2JF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ELJFC1R2JF
Manufacturer Panasonic
Description Inductor General Purpose Molded Wirewound 1.2uH 5% 7.96MHz 25Q-Factor 180mA 1008 T/R