ECX-P33CM-32.768
Buy ECX-P33CM-32.768 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ECX-P33CM-32.768
Manufacturer ECS Inc. International
Description OSC XO 32.7680MHZ LVPECL SMD
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Output:LVPECL
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±25ppm
Frequency:32.768MHz
Detailed Description:32.768MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):48mA