E18/4/10/R-3C96-A160-P
FERROXCUBE
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy E18/4/10/R-3C96-A160-P with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. E18/4/10/R-3C96-A160-P
Manufacturer FERROXCUBE
Description PLANAR E CORES
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Width:10.00mm
Tolerance:-
Supplier Device Package:E 18 x 4 x 10
Series:*
Material:3C96
Manufacturer Standard Lead Time:24 Weeks
Length:18.00mm
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:4.00mm