E14/3.5/5/R-3C96-A63-P
FERROXCUBE
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy E14/3.5/5/R-3C96-A63-P with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. E14/3.5/5/R-3C96-A63-P
Manufacturer FERROXCUBE
Description PLANAR E CORES
(In US Dollars)
1800 pcs
Data sheet
Width:5.00mm
Tolerance:-
Supplier Device Package:E 14 x 3.5 x 5
Series:*
Material:3C96
Manufacturer Standard Lead Time:24 Weeks
Length:14.00mm
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:3.50mm