E-762508-1-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy E-762508-1-9 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. E-762508-1-9
Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description LABEL ID PRODUCT
(In US Dollars)
3000 pcs
Data sheet
Series:E
Packaging:1000 per Roll
Other Names:8-1200611-8
A37048-000
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Material:Polyester
Manufacturer Standard Lead Time:16 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Label Type:Die-Cut
Label Size:3.00" x 2.00" (76.2mm x 50.8mm)