EP-254097-10-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy EP-254097-10-9 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. EP-254097-10-9
Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description LABEL ID PRODUCT
(In US Dollars)
50000 pcs
Data sheet
Series:EP
Packaging:10000 per Roll
Other Names:3-1200606-2
E08329-000
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Material:Paper
Manufacturer Standard Lead Time:10 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Label Type:Die-Cut
Label Size:1.00" x 0.38" (25.4mm x 9.7mm)