DPD120020-P1P-SZ
CUI, Inc.
DPD120020-P1P-SZ
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy DPD120020-P1P-SZ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. DPD120020-P1P-SZ
Manufacturer CUI, Inc.
Description AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Weight:-
Voltage - Output:12V
Voltage - Input:120VAC
Size / Dimension:2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm)
Series:-
Region Utilized:North America
Power (Watts):2.4W
Polarization:Positive Tip, Negative Sleeve
Output Connector:Phono Plug, 3.5mm O.D. x 14.5mm