DBF50110WK20238BK2
Electro-Films (EFI) / Vishay
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy DBF50110WK20238BK2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. DBF50110WK20238BK2
Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP FEEDTHRU 20% AXIAL
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Call
Reference Price
(In US Dollars)
5 pcs
Data sheet
Voltage - Rated:-
Tolerance:±20%
Thread Size:M8
Temperature Coefficient:-
Size / Dimension:2.950" Dia x 4.331" L (74.93mm x 110.00mm)
Series:DBF
Ratings:-
Packaging:Bulk
Package / Case:Axial - Threaded Terminals
Operating Temperature:-55°C ~ 100°C