CX3225SB14745H0KPQCC
AVX Corporation
CX3225SB14745H0KPQCC
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CX3225SB14745H0KPQCC with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CX3225SB14745H0KPQCC
Manufacturer AVX Corporation
Description CRYSTAL 14.7450MHZ 12PF SMD
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Data sheet
Type:MHz Crystal
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series:CX3225SB, Kyocera
Ratings:AEC-Q200
Packaging:Original-Reel®
Package / Case:4-SMD, No Lead
Other Names:1253-1699-6
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Operating Mode:Fundamental
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:16 Weeks
Load Capacitance:12pF
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.024" (0.60mm)
Frequency Tolerance:±30ppm
Frequency Stability:-
Frequency:14.745MHz
ESR (Equivalent Series Resistance):80 Ohms
Detailed Description:14.745MHz ±30ppm Crystal 12pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead