CRA06S0834K12FTA
Dale / Vishay
CRA06S0834K12FTA
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CRA06S0834K12FTA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CRA06S0834K12FTA
Manufacturer Dale / Vishay
Description RES ARRAY 4 RES 4.12K OHM 1206
(In US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Data sheet
Tolerance:±1%
Temperature Coefficient:±100ppm/°C
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Resistor Matching Ratio:-
Resistance (Ohms):4.12k
Power Per Element:62.5mW
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
Height - Seated (Max):0.024" (0.60mm)
Detailed Description:4.12k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals