CM3822R201R-10
Laird Technologies
CM3822R201R-10
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CM3822R201R-10 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CM3822R201R-10
Manufacturer Laird
Description Ind Common Mode Choke 200 Ohm 5A 0.02 Ohm Wirewound 12-Pin 3822 T/R
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 18279 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
10 pcs100 pcs1000 pcs10000 pcs
Data sheet
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:-
Size / Dimension:0.385" L x 0.265" W (9.78mm x 6.73mm)
Series:CM
Ratings:-
Packaging:Cut Tape (CT)
Package / Case:Vertical, 12 Flat Lead
Other Names:240-2474-1
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Number of Lines:6
Mounting Type:Surface Mount
Manufacturer Standard Lead Time:10 Weeks
Impedance @ Frequency:200 Ohms @ 100MHz
Height (Max):0.406" (10.31mm)
Filter Type:Power Line
Features:-
Detailed Description:6 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohms @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max):20 mOhm
Current Rating (Max):5A