CM3822R151R-10
Laird Technologies
CM3822R151R-10
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CM3822R151R-10 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CM3822R151R-10
Manufacturer Laird Technologies
Description CMC 5A 6LN 150 OHM SMD
(In US Dollars)
1200 pcs
Data sheet
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:-
Size / Dimension:0.385" L x 0.265" W (9.78mm x 6.73mm)
Series:CM
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Vertical, 12 Flat Lead
Other Names:240-2473-2
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Number of Lines:6
Mounting Type:Surface Mount
Manufacturer Standard Lead Time:11 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Impedance @ Frequency:150 Ohms @ 100MHz
Height (Max):0.331" (8.40mm)
Filter Type:Power Line
Features:-
Detailed Description:6 Line Common Mode Choke Surface Mount 150 Ohms @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max):20 mOhm
Current Rating (Max):5A