CLP30-200B1RL
STMicroelectronics
CLP30-200B1RL
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CLP30-200B1RL with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CLP30-200B1RL
Manufacturer STMicroelectronics
Description THYRISTOR 30A 8SOIC
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Data sheet
Voltage - Off State:-
Voltage - Breakover:-
Series:CLP
Packaging:Cut Tape (CT)
Package / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Other Names:497-12154-1
Number of Elements:1
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10/1000µs):30A