CF12JT4M30
Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT4M30
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CF12JT4M30 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CF12JT4M30
Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 4.3M OHM 1/2W 5% AXIAL
(In US Dollars)
5000 pcs
Data sheet
Tolerance:±5%
Temperature Coefficient:0/ -1500ppm/°C
Supplier Device Package:Axial
Size / Dimension:0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Series:CF
Resistance:4.3 MOhms
Power (Watts):0.5W, 1/2W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Axial
Other Names:CF 1/2 4.3M 5% R