CCSMA1-MM-SS402-24
Crystek Corporation
CCSMA1-MM-SS402-24
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CCSMA1-MM-SS402-24 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CCSMA1-MM-SS402-24
Manufacturer Crystek Corporation
Description CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 24"
(In US Dollars)
5 pcs
Data sheet
Style:SMA to SMA
Series:SS402
Other Names:744-1617
Operating Temperature:-45°C ~ 85°C
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Length:24.00" (609.60mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Impedance:50 Ohms
Gender:Male to Male
Frequency - Max:18GHz
Features:Shielded
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male 4.14mm OD Coaxial Cable 24.00" (609.60mm)
Color:Blue
Cable Type:4.14mm OD Coaxial Cable