C2101A.21.01
General Cable
C2101A.21.01
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy C2101A.21.01 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. C2101A.21.01
Manufacturer General Cable
Description HOOK-UP STRND 22AWG BLACK 1000'
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 4 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs5 pcs
Data sheet
Wire Gauge:22 AWG
Voltage:600V
Series:2101A