BZX84-C5V1215
Nexperia
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BZX84-C5V1215 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. BZX84-C5V1215
Manufacturer Nexperia
Description DIODE ZENER 5.1V 250MW SOT23 / Diode Zener Single 5.1V 5% 250mW Automotive 3Pin TO236AB T/R