BLM18BD222SN1D
Buy BLM18BD222SN1D with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. BLM18BD222SN1D
Manufacturer Murata
Description Ferrite Beads Multi-Layer 2.2KOhm 25% 100MHz 50mA 1.5Ohm DCR 0603 Paper T/R
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 129104 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
10 pcs100 pcs1000 pcs10000 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series:EMIFIL®, BLM18
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
Other Names:490-1027-2
BLM11B222SDPT
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Impedance @ Frequency:2.2 kOhms @ 100MHz
Height (Max):0.037" (0.95mm)
Filter Type:Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max):1.5 Ohm
Current Rating (Max):50mA