BD3817KS
LAPIS Semiconductor
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BD3817KS with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy BD3817KS with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | BD3817KS |
|---|---|
| Manufacturer | LAPIS Semiconductor |
| Description | IC SOUND PROCESSOR 100SQFP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $16.18 | $14.705 | $13.602 | |||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $12.499 | $11.396 | $10.661 | |||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 5 V ~ 7.3 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 100-SQFP (14x20) |
| Specifications: | 132dB |
| Series: | - |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 100-BQFP |
| Other Names: | BD3817KSCT BD3817KSCT-ND BD3817KSTR BD3817KSTR-ND |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 75°C (TA) |
| Number of Channels: | 7 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 7 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | Serial |
| Function: | Audio Signal Processor |
| Detailed Description: | Audio Audio Signal Processor 7 Channel 100-SQFP (14x20) |
| Applications: | Consumer Audio |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply BD3817KS, use the request quote form to request BD3817KS pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number BD3817KS.The price and lead time for BD3817KS depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# BD3817KS.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
