BD3812F-E2
LAPIS Semiconductor
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BD3812F-E2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy BD3812F-E2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | BD3812F-E2 |
|---|---|
| Manufacturer | ROHM |
| Description | IC Audio Signal Processor 14SOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.949 | $2.662 | $2.401 | $2.349 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 5 V ~ 7.3 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 14-SOP |
| Specifications: | - |
| Series: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 14-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Other Names: | BD3812F-E2DKR |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 75°C (TA) |
| Number of Channels: | 2 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | Serial |
| Function: | Audio Signal Processor |
| Detailed Description: | Audio Audio Signal Processor 2 Channel 14-SOP |
| Base Part Number: | BD3812 |
| Applications: | Consumer Audio |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply BD3812F-E2, use the request quote form to request BD3812F-E2 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number BD3812F-E2.The price and lead time for BD3812F-E2 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# BD3812F-E2.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
