BD170240N50100AHF
Anaren
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy BD170240N50100AHF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy BD170240N50100AHF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | BD170240N50100AHF |
|---|---|
| Manufacturer | Anaren |
| Description | BALUN 17.7-23.6GHZ 50/100 0404 |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 4000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.781 | |||||
Specifications
Data sheet
| Series: | Xinger® |
|---|---|
| Return Loss (Min): | 12dB |
| Phase Difference: | - |
| Package / Case: | 0404 (1010 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Insertion Loss (Max): | 1.5dB |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 50 / 100 Ohm |
| Frequency Range: | 17.7GHz ~ 23.6GHz |
| Detailed Description: | RF Balun 17.7GHz ~ 23.6GHz 50 / 100 Ohm 0404 (1010 Metric) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply BD170240N50100AHF, use the request quote form to request BD170240N50100AHF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number BD170240N50100AHF.The price and lead time for BD170240N50100AHF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# BD170240N50100AHF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
