ASP2ALF4RL24
Sensata Technologies, Airpax
ASP2ALF4RL24
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ASP2ALF4RL24 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ASP2ALF4RL24
Manufacturer Sensata Technologies, Airpax
Description SWITCH UNIT 22MM ILLUM RED 24V
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Series:22.5mm Plastic