ASMD185F-2
Hamlin / Littelfuse
ASMD185F-2
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ASMD185F-2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ASMD185F-2
Manufacturer Hamlin / Littelfuse
Description PTC RESET FUSE 16V 1.85A 2SMD
(In US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Data sheet
Series:*
Packaging:Original-Reel®
Other Names:ASMD185F-2DKR
Moisture Sensitivity Level (MSL):2A (4 Weeks)