ASLD322240DNUS
IDEC
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ASLD322240DNUS with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ASLD322240DNUS
Manufacturer IDEC
Description 30MM SS 3POS SRL 24V 4NO BLU