ASFLMPLP-25.000MHZ-EC-T
Abracon Corporation
ASFLMPLP-25.000MHZ-EC-T
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ASFLMPLP-25.000MHZ-EC-T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ASFLMPLP-25.000MHZ-EC-T
Manufacturer Abracon Corporation
Description OSC MEMS 25.000MHZ LVPECL SMD
(In US Dollars)
1000 pcs3000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:2.25 V ~ 3.6 V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series:Pure Silicon™ ASFLMP
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:LVPECL
Other Names:535-12119-2
DSC1122BE1-025.0000T
DSC1122BE1-25.0000T
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±50ppm
Frequency:25MHz
Detailed Description:25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):58mA
Current - Supply (Disable) (Max):22mA