ASFLMPHC-100.000MHZ-LR-T
Abracon Corporation
ASFLMPHC-100.000MHZ-LR-T
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ASFLMPHC-100.000MHZ-LR-T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ASFLMPHC-100.000MHZ-LR-T
Manufacturer Abracon Corporation
Description OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD
(In US Dollars)
1000 pcs3000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:2.25 V ~ 3.6 V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series:Pure Silicon™ ASFLMP
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:HCSL
Other Names:535-9467-2
ASFLMPHC-100.000MHZ-LR
ASFLMPHC100000MHZLRT
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±25ppm
Frequency:100MHz
Detailed Description:100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):60mA
Current - Supply (Disable) (Max):26mA