ALS2B24TW
Panasonic
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ALS2B24TW with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ALS2B24TW
Manufacturer Panasonic
Description SPST-NO/NC PCB Mount Non-Latching RelayPC Pin; 100 mA@ 5 V dc; 24V dc