AFS869.0W01-TS4 (3K/REEL)
Abracon Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AFS869.0W01-TS4 (3K/REEL) with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AFS869.0W01-TS4 (3K/REEL) with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | AFS869.0W01-TS4 (3K/REEL) |
|---|---|
| Manufacturer | Abracon Corporation |
| Description | FILTER SAW 869MHZ SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 3000 pcs | 6000 pcs | |||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.885 | $0.844 | ||||
Specifications
Data sheet
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
|---|---|
| Series: | - |
| Ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Other Names: | 535-14427-2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Insertion Loss: | 4.5dB |
| Height (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Frequency - Center: | 869MHz |
| Bandwidth: | 8MHz |
| Applications: | Wireless Audio |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply AFS869.0W01-TS4 (3K/REEL), use the request quote form to request AFS869.0W01-TS4 (3K/REEL) pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AFS869.0W01-TS4 (3K/REEL).The price and lead time for AFS869.0W01-TS4 (3K/REEL) depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# AFS869.0W01-TS4 (3K/REEL).We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


