ADM7154CP-3.3EVALZ
ADI (Analog Devices, Inc.)
ADM7154CP-3.3EVALZ
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ADM7154CP-3.3EVALZ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ADM7154CP-3.3EVALZ
Manufacturer ADI (Analog Devices, Inc.)
Description EVAL BOARD FOR ADM7154CP
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 9 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Voltage - Output:3.3V
Voltage - Input:2.3 V ~ 5.5 V
Utilized IC / Part:ADM7154
Supplied Contents:Board(s)
Series:-
Regulator Type:Positive Fixed
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Current - Output:600mA