A-1PL-081-050B2
Amphenol Connex (Amphenol RF)
A-1PL-081-050B2
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy A-1PL-081-050B2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. A-1PL-081-050B2
Manufacturer Amphenol Connex (Amphenol RF)
Description CBL ASSY UMCC PLUG-PLUG 1.969"
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 84 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Data sheet
Style:UMCC to UMCC
Series:-
Other Names:ARF2588
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):Not Applicable
Manufacturer Standard Lead Time:9 Weeks
Length:1.969" (50.00mm)
Impedance:50 Ohms
Gender:Female to Female
Frequency - Max:6GHz
Features:-
Detailed Description:Cable Assembly Coaxial UMCC to UMCC Female to Female 0.81mm OD Coaxial Cable 1.969" (50.00mm)
Color:Black
Cable Type:0.81mm OD Coaxial Cable