9ZXL1951DNHGI8
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9ZXL1951DNHGI8 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9ZXL1951DNHGI8 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9ZXL1951DNHGI8 |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas |
| Description | Clock Buffer Common Clocked 19-OUT 80-Pin GQFN T/R |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 4000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.993 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 80-GQFN (6x6) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:19 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 80-VFQFN Dual Rows, Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Output: | HCSL |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Main Purpose: | Intel QPI, PCI Express (PCIe) |
| Input: | Clock |
| Frequency - Max: | 400MHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9ZXL1951DNHGI8, use the request quote form to request 9ZXL1951DNHGI8 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9ZXL1951DNHGI8.The price and lead time for 9ZXL1951DNHGI8 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9ZXL1951DNHGI8.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

