9ZXL1550DKILF
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9ZXL1550DKILF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9ZXL1550DKILF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9ZXL1550DKILF |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | DB1500ZL OEM DERIV "LITE" |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 207 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $6.44 | $5.75 | $5.175 | $4.715 | ||
| 414 pcs | 621 pcs | 1035 pcs | 2691 pcs | ||
| $4.255 | $3.818 | $3.22 | $3.059 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 64-VFQFPN (9x9) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:15 |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 64-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Output: | HCSL |
| Other Names: | 800-3858 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Main Purpose: | Intel QPI, PCI Express (PCIe) |
| Input: | Clock |
| Frequency - Max: | 400MHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9ZXL1550DKILF, use the request quote form to request 9ZXL1550DKILF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9ZXL1550DKILF.The price and lead time for 9ZXL1550DKILF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9ZXL1550DKILF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

