9ZML1233EKILF
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9ZML1233EKILF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9ZML1233EKILF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9ZML1233EKILF |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | DB1200ZL OEM MUX DERIV +WRTLK |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 168 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $11.35 | $10.215 | $9.307 | $8.399 | ||
| 336 pcs | 504 pcs | 1008 pcs | |||
| $7.718 | $7.037 | $6.129 | |||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Type: | - |
| Supplier Device Package: | 72-VFQFPN (10x10) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 2:12 |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 72-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes with Bypass |
| Output: | HCSL |
| Other Names: | 800-3840 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Input: | HCSL |
| Frequency - Max: | 400MHz |
| Divider/Multiplier: | No/No |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9ZML1233EKILF, use the request quote form to request 9ZML1233EKILF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9ZML1233EKILF.The price and lead time for 9ZML1233EKILF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9ZML1233EKILF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

