9ZML1232BKLFT
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9ZML1232BKLFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9ZML1232BKLFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9ZML1232BKLFT |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLOCK BUFFER MUX 72QFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $5.512 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 72-VFQFN (10x10) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 2:12 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 72-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes with Bypass |
| Output: | HCSL |
| Other Names: | ICS9ZML1232BKLFT ICS9ZML1232BKLFT-ND |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | HCSL |
| Frequency - Max: | 110MHz |
| Divider/Multiplier: | No/Yes |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9ZML1232BKLFT, use the request quote form to request 9ZML1232BKLFT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9ZML1232BKLFT.The price and lead time for 9ZML1232BKLFT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9ZML1232BKLFT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

