9VRS4818BKLF
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9VRS4818BKLF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9VRS4818BKLF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9VRS4818BKLF |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLK SYNTHESIZER AMD 72QFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.425 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 72-QFN (10x10) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:20 |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 72-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Output: | Clock |
| Other Names: | 800-3275 9VRS4818BKLF-ND ICS9VRS4818BKLF ICS9VRS4818BKLF-ND |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Main Purpose: | AMD CPU, PCI Express (PCIe) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | Crystal |
| Frequency - Max: | 108.75MHz |
| Differential - Input:Output: | No/Yes |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9VRS4818BKLF, use the request quote form to request 9VRS4818BKLF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9VRS4818BKLF.The price and lead time for 9VRS4818BKLF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9VRS4818BKLF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


