9VRS4338DKLF
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9VRS4338DKLF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9VRS4338DKLF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9VRS4338DKLF |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas |
| Description | VFQFPN-48(6x6) Clock / Timing Application Specific ROHS |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $15.074 | $13.607 | $12.273 | $12.006 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.05 V ~ 1.5 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 48-VFQFPN (6x6) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | - |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Output: | - |
| Other Names: | 800-2595 ICS9VRS4338DKLF |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Main Purpose: | Intel Atomic™, PCI Express (PCIe) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | - |
| Frequency - Max: | 200MHz |
| Differential - Input:Output: | No/Yes |
| Detailed Description: | Intel Atomic™, PCI Express (PCIe) IC 200MHz 48-VFQFN Exposed Pad |
| Base Part Number: | 9VRS4338 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9VRS4338DKLF, use the request quote form to request 9VRS4338DKLF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9VRS4338DKLF.The price and lead time for 9VRS4338DKLF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9VRS4338DKLF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


