98-0003-3800-8
3M
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 98-0003-3800-8 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 98-0003-3800-8 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 98-0003-3800-8 |
|---|---|
| Manufacturer | 3M |
| Description | TOUCH SCREEN CAPACITIVE 19" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Width: | 0.083" (2.10mm) |
|---|---|
| Type: | Capacitive |
| Series: | Multi-Touch System PCT2000PX |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Length: | 3.25" (82.55mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | USB/Serial |
| Height: | 2.75" (69.85mm) |
| Diagonal Screen Size: | 19.00" (482.60mm) |
| Detailed Description: | Capacitive Touch Screen Overlay 19.00" (482.60mm) USB/Serial |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 98-0003-3800-8, use the request quote form to request 98-0003-3800-8 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 98-0003-3800-8.The price and lead time for 98-0003-3800-8 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 98-0003-3800-8.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

