98-0003-3683-8
3M
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 98-0003-3683-8 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 98-0003-3683-8 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 98-0003-3683-8 |
|---|---|
| Manufacturer | 3M |
| Description | TOUCH SCREEN 40.71" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 20 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $599.69 | |||||
Specifications
Data sheet
| Width: | 0.170" (4.32mm) |
|---|---|
| Type: | - |
| Series: | - |
| Other Names: | 0-00-51119-96543-8 00051119965438 51119965438 98000336838 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 5 Weeks |
| Length: | 35.34" (897.59mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Interface: | - |
| Height: | 20.21" (513.41mm) |
| Diagonal Screen Size: | 40.71" (1034.03mm) |
| Detailed Description: | Touch Screen Overlay 40.71" (1034.03mm) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 98-0003-3683-8, use the request quote form to request 98-0003-3683-8 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 98-0003-3683-8.The price and lead time for 98-0003-3683-8 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 98-0003-3683-8.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


