97ULP845AHIT
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 97ULP845AHIT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 97ULP845AHIT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 97ULP845AHIT |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLOCK DRIVER 1.8V LP 28-BGA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.8V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 28-CABGA (4.0x4.5) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 28-VFBGA |
| PLL: | Yes |
| Output: | - |
| Other Names: | ICS97ULP845AHIT ICS97ULP845AHIT-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Main Purpose: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Input: | - |
| Frequency - Max: | - |
| Differential - Input:Output: | - |
| Detailed Description: | Clock Buffer/Driver IC 28-VFBGA |
| Base Part Number: | ICS97ULP845 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 97ULP845AHIT, use the request quote form to request 97ULP845AHIT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 97ULP845AHIT.The price and lead time for 97ULP845AHIT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 97ULP845AHIT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

