97U2A844AHLF
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 97U2A844AHLF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 97U2A844AHLF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 97U2A844AHLF |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLOCK DRIVER 28-CABGA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 5V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 28-CABGA (4.0x4.5) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | - |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 28-VFBGA |
| PLL: | No |
| Output: | - |
| Other Names: | ICS97U2A844AHLF ICS97U2A844AHLF-ND |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Main Purpose: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | - |
| Frequency - Max: | - |
| Differential - Input:Output: | - |
| Detailed Description: | Clock Buffer/Driver IC 28-VFBGA |
| Base Part Number: | ICS97U2A844A |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 97U2A844AHLF, use the request quote form to request 97U2A844AHLF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 97U2A844AHLF.The price and lead time for 97U2A844AHLF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 97U2A844AHLF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


