9703 12" X 36YDS
3M
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9703 12" X 36YDS with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9703 12" X 36YDS with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9703 12" X 36YDS |
|---|---|
| Manufacturer | 3M (TC) |
| Description | ELECT COND ADH TAPE 12" X 36YDS |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2,567.73 | |||||
Specifications
Data sheet
| Series: | 9703 |
|---|---|
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Manufacturer Part Number: | 9703 12" X 36YDS |
| Description: | ELECT COND ADH TAPE 12" X 36YDS |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9703 12" X 36YDS, use the request quote form to request 9703 12" X 36YDS pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9703 12" X 36YDS.The price and lead time for 9703 12" X 36YDS depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9703 12" X 36YDS.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

