8TQ080SPBF
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 8TQ080SPBF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 8TQ080SPBF
Manufacturer Vishay
Description Diode, Schottky Barrier, Switching, Vr 80V, If 8A, Pkg D2PAK, Vf 0.58V, Cj 500pF