864S004AKILFT
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 864S004AKILFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 864S004AKILFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 864S004AKILFT |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC BUFFER ZD LVDS ATTEN 32VFQFPN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Distribution, Jitter Attenuator, Multiplexer, Zero Delay Buffer |
| Supplier Device Package: | 32-VFQFPN (5x5) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 2:4 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes with Bypass |
| Output: | LVDS |
| Other Names: | ICS864S004AKILFT ICS864S004AKILFT-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | CML, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Frequency - Max: | 333.33MHz |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Base Part Number: | ICS864S004 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 864S004AKILFT, use the request quote form to request 864S004AKILFT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 864S004AKILFT.The price and lead time for 864S004AKILFT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 864S004AKILFT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



