854S015CKI-01LFT
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 854S015CKI-01LFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 854S015CKI-01LFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 854S015CKI-01LFT |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas |
| Description | Low Skew, 1-to-5 Differential-toLVDS, LVPECL Fanout Buffer |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $8.723 | $7.873 | $7.102 | $6.947 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.375 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Supplier Device Package: | 24-QFN (4x4) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 2:5 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Output: | LVDS, LVPECL |
| Other Names: | ICS854S015CKI-01LFT ICS854S015CKI-01LFT-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | CML, HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL |
| Frequency - Max: | 2GHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Detailed Description: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:5 2GHz 24-VFQFN Exposed Pad |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 854S015CKI-01LFT, use the request quote form to request 854S015CKI-01LFT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 854S015CKI-01LFT.The price and lead time for 854S015CKI-01LFT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 854S015CKI-01LFT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



