854S057AGILF
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 854S057AGILF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 854S057AGILF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 854S057AGILF |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLK MULTIPLX 4:1 2GHZ 20TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Type: | Multiplexer |
| Supplier Device Package: | 20-TSSOP |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 4:1 |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output: | LVDS |
| Other Names: | 800-2231 ICS854S057AGILF ICS854S057AGILF-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | CML, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Frequency - Max: | 2GHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Detailed Description: | Clock Multiplexer IC 4:1 2GHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Base Part Number: | ICS854S057 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 854S057AGILF, use the request quote form to request 854S057AGILF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 854S057AGILF.The price and lead time for 854S057AGILF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 854S057AGILF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


