853S024AYLFT
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 853S024AYLFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 853S024AYLFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 853S024AYLFT |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLK BUFFER 1:24 1.5GHZ 64TQFP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $23.998 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Supplier Device Package: | 64-TQFP-EP (10x10) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:24 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 64-TQFP Exposed Pad |
| Output: | LVPECL |
| Other Names: | ICS853S024AYLFT ICS853S024AYLFT-ND |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| Frequency - Max: | 1.5GHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Detailed Description: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:24 1.5GHz 64-TQFP Exposed Pad |
| Base Part Number: | ICS853S024 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 853S024AYLFT, use the request quote form to request 853S024AYLFT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 853S024AYLFT.The price and lead time for 853S024AYLFT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 853S024AYLFT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


