72V851L10TFG
Buy 72V851L10TFG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 72V851L10TFG
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description IC FIFO 8192X9 DUAL SYNC 64TQFP
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Supply:3V ~ 3.6V
Supplier Device Package:64-TQFP (10x10)
Series:72V
Retransmit Capability:No
Programmable Flags Support:Yes
Packaging:Tray
Package / Case:64-LQFP
Other Names:IDT72V851L10TFG
IDT72V851L10TFG-ND
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):3 (168 Hours)
Memory Size:144K (8K x 9 x 2)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Function:Synchronous
FWFT Support:No
Expansion Type:Depth, Width
Data Rate:100MHz
Current - Supply (Max):40mA