72V845L15PFGI
Buy 72V845L15PFGI with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 72V845L15PFGI
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description IC FIFO SYNC 4096X18 128QFP
(In US Dollars)
72 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3V ~ 3.6V
Supplier Device Package:128-TQFP (14x20)
Series:72V
Retransmit Capability:No
Programmable Flags Support:Yes
Packaging:Tray
Package / Case:128-LQFP
Other Names:IDT72V845L15PFGI
IDT72V845L15PFGI-ND
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):3 (168 Hours)
Memory Size:144K (4K x 18 x 2)
Manufacturer Standard Lead Time:10 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Function:Synchronous
FWFT Support:Yes
Expansion Type:Depth, Width
Data Rate:66.7MHz
Current - Supply (Max):60mA