72V205L15TFGI
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 72V205L15TFGI with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 72V205L15TFGI with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 72V205L15TFGI |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC MEM FIFO 16KX9 64QFP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3V ~ 3.6V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 64-TQFP (10x10) |
| Series: | 72V |
| Retransmit Capability: | No |
| Programmable Flags Support: | Yes |
| Package / Case: | 64-LQFP |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Memory Size: | 4.5K (256 x 18) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Function: | Synchronous |
| FWFT Support: | Yes |
| Expansion Type: | Depth, Width |
| Data Rate: | 66.7MHz |
| Current - Supply (Max): | 30mA |
| Bus Directional: | Uni-Directional |
| Access Time: | 10ns |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 72V205L15TFGI, use the request quote form to request 72V205L15TFGI pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 72V205L15TFGI.The price and lead time for 72V205L15TFGI depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 72V205L15TFGI.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

